You are here

Home

Blood Bowl Liga 2017 Sorsolás

 

Csoportok

* A B C D
1 Jurassic FC (dantes) Kegyelet Egylet (Itzla) New Ork Raiders (Kildarf) Holdfény Lovasok (Kopi)
2 Simply the rest (discret) Las Bandidas II (TimeBandit) Ripped Gut (Rozo) Kaotik Egylet (Noraal)
3 Chicator Rats (FaVi) Predators (Vihar) Koldbloods (Swifty) Har Ganeth Reapers (Mortel)
4 IKEA Fan Club (scottish) NewMountain's Raiders (Bowen) Sons of Anarchy (Aziraffael) Zöld nyúl evők (Wolio)


Fordulók párosításai

1. forduló, odavágók, 1. kör, 2017. január 9-22.

Jurassic FC (dantes) - Simple the rest (discret)
Chicator Rats (FaVi) - IKEA Fan Club (scottish)
Kegyelet Egylet (Itzla) - Las Bandidas II (TimeBandit)
Predators (Vihar) - NewMountain's Raiders (Bowen)
New Ork Raiders (Kildarf) - Ripped Gut (Rozo)
Koldbloods (Swifty) - Sons of Anarchy (Aziraffael)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Kaotik Egylet (Noraal)
Har Ganeth Reapers (Mortel) - Zöld nyúl evők (Wolio)

2. forduló, odavágók, 2. kör, 2017. január 23-február 5.

Jurassic FC (dantes) - Chicator Rats (FaVi)
Simple the rest (discret) - IKEA Fan Club (scottish)
Kegyelet Egylet (Itzla) - Predators (Vihar)
Las Bandidas II (TimeBandit) - NewMountain's Raiders (Bowen)
New Ork Raiders (Kildarf) - Koldbloods (Swifty)
Ripped Gut (Rozo) - Sons of Anarchy (Aziraffael)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Har Ganeth Reapers (Mortel) 
Kaotik Egylet (Noraal) - Zöld nyúl evők (Wolio)

3. forduló, AB/CD kereszt, 1. kör, 2017. február 6-február 19.

Megjegyzés: a számozás a csoporton belül elfoglalt helyet jelenti.

A1-B1
A2-B2
A3-B3
A4-B4
C1-D1
C2-D2
C3-D3
C4-D4

4. forduló, odavágók, 3. kör, 2017. február 20-március 5.

Jurassic FC (dantes) - IKEA Fan Club (scottish)
Simple the rest (discret) - Chicator Rats (FaVi)
Kegyelet Egylet (Itzla)- NewMountain's Raiders (Bowen) 
Las Bandidas II (TimeBandit) - Predators (Vihar)
New Ork Raiders (Kildarf)- Sons of Anarchy (Aziraffael)
Ripped Gut (Rozo) - Koldbloods (Swifty)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Zöld nyúl evők (Wolio)
Kaotik Egylet (Noraal) - Har Ganeth Reapers (Mortel) 

5. forduló, visszavágók, 1. kör, 2017. március 6-19.

Jurassic FC (dantes) - Simple the rest (discret)
Chicator Rats (FaVi) - IKEA Fan Club (scottish)
Kegyelet Egylet (Itzla) - Las Bandidas II (TimeBandit)
Predators (Vihar) - NewMountain's Raiders (Bowen)
New Ork Raiders (Kildarf) - Ripped Gut (Rozo)
Koldbloods (Swifty) - Sons of Anarchy (Aziraffael)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Kaotik Egylet (Noraal)
Har Ganeth Reapers (Mortel) - Zöld nyúl evők (Wolio)

6. forduló, AC/BD kereszt, 2017. március 20-április 2.

Megjegyzés: a számozás a csoporton belül elfoglalt helyet jelenti.

A1-C1
A2-C2
A3-C3
A4-C4
B1-D1
B2-D2
B3-D3
B4-D4

7. forduló, AB/CD kereszt, 2. kör, 2017. április 3-23.

Megjegyzés: a számozás a csoporton belül elfoglalt helyet jelenti. Ha két csapat a 3. fordulóban már találkozott, igyekszünk a duplázást a párosítások eltolásával megelőzni. (Ha pl. A1-B1 ugyanaz a 3. és a 7. forduló előtt, akkor A1B1, ..., A4B4 helyett A1B2, A2B3, A3B4, A4B1.) A cél, hogy senki ne játszon kétszer ugyanazzal a kereszt csoportbeli ellenféllel.)

A1-B1
A2-B2
A3-B3
A4-B4
C1-D1
C2-D2
C3-D3
C4-D4

8. forduló, AD/BC kereszt, , 2017. április 24-május 7.

Megjegyzés: a számozás a csoporton belül elfoglalt helyet jelenti.

A1-D1
A2-D2
A3-D3
A4-D4
B1-C1
B2-C2
B3-C3
B4-C4

9. forduló, visszavágók, 2. kör, 2017. május 8-21.

Jurassic FC (dantes) - Chicator Rats (FaVi)
Simple the rest (discret) - IKEA Fan Club (scottish)
Kegyelet Egylet (Itzla) - Predators (Vihar)
Las Bandidas II (TimeBandit) - NewMountain's Raiders (Bowen)
New Ork Raiders (Kildarf) - Koldbloods (Swifty)
Ripped Gut (Rozo) - Sons of Anarchy (Aziraffael)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Har Ganeth Reapers (Mortel) 
Kaotik Egylet (Noraal) - Zöld nyúl evők (Wolio)

10. forduló, "visszavágók, 3. kör, 2017. május 22-június 4.

Jurassic FC (dantes) - IKEA Fan Club (scottish)
Simple the rest (discret) - Chicator Rats (FaVi)
Kegyelet Egylet (Itzla)- NewMountain's Raiders (Bowen) 
Las Bandidas II (TimeBandit) - Predators (Vihar)
New Ork Raiders (Kildarf)- Sons of Anarchy (Aziraffael)
Ripped Gut (Rozo) - Koldbloods (Swifty)
Holdfény Lovasok (Kopi) - Zöld nyúl evők (Wolio)
Kaotik Egylet (Noraal) - Har Ganeth Reapers (Mortel) 

Rájátszás

Nyolc csapat jut be a rájátszásba:

X1 : a legjobb csoportgyőztes
X2 : a második csop.győz.
X3 : a harmadik csop.győz.
X4 : a negyedik csop.győz.
X5 : a legjobb nem csop.győz. csapat
X6 : a második nem csop.győz. csapat
X7 : a harmadik nem csop.győz. csapat
X8 : a negyedik nem csop.győz. csapat

X1-X8, X2-X7, X3-X6, X4-X5

Elődöntő: legjobb X helyen továbbjutó a legrosszabb X helyen továbbjutóval (a másik meccs adott).

Döntő: az elődöntők győztesei.